Auto Arek – opinie i oferty

Do pomocy przy imporcie pojazdu z zachodu opłaci się wziąć specjalistyczną firmę. Aby wybrać zaufanego partnera warto poszukać opinii w sieci. Nasza firma zabiega od zawsze o zadowolenie swoich klientów i z tego powodu jej opinia w sieci jest bardzo dobra. Zanim skorzystasz z oferty firmy Auto-Arek, zapoznaj się wcześniej z opiniami na temat współpracy z nami. wiemy doskonale, że rynek pełen jest cwaniaków, którzy przywożą tanie auta z Niemiec, które nadają się jedynie na złom. Wcześniej zachwalają je jednak jako bezwypadkowe oraz 100% sprawne. Popularne jest też niestety tzw. korygowanie liczników, ażeby auta miały rzekomo niski przebieg.

auto arek car 11

Auto Arek – zasady działalności

Nasza firma stanowczo potępia nieuczciwe praktyki innych tzw. Mirków – handlarzy. Auto Arek Łapino sprowadza jednie auta, których jesteśmy pewni. Zależy nam w pierwszej kolejności na wysokiej satysfakcji naszych Klientów, dlatego nie możemy pozwolić sobie na jakiekolwiek przekłamanie czy ukrycie wad technicznych auta. Współpracujemy wyłącznie z profesjonalnymi i wiarygodnymi sprzedawcami, z którymi wielokrotnie nawiązywaliśmy bezpośredni kontakt. Można być zatem spokojnym i pewnym otrzymania pojazdu w 100% legalnego, który na pewno Cię nie zawiedzie. Będzie on miał badania, udokumentowaną historię, a także wszelkie dokumenty.

Poznaj opinie naszych Klientów

auto arek opinie logoKlienci zadowoleni ze współpracy z nami już wielokrotnie przesyłali nam na maila kilka miłych słów. Chcielibyśmy w tym miejscu podzielić się kilkoma spośród nich. Trudno o lepszą motywację do dalszej pracy, niż właśnie uznanie ze strony Klientów. Cenne są też dla nas wszelkie uwagi naszych klientów, gdyż dążymy do tego, aby satysfakcja ze współpracy w przyszłości była jeszcze wyższa.

Darek z Warszawy

Bardzo się cieszę, że trafiłem na firmę Auto Arek z Łapina. Dobre wrażenie od samego początku współpracy. Spotkała mnie miła obsługa oraz spore doświadczenie w motoryzacji. W moje ręce trafiło auto w bliskim ideału stanie technicznym. Skrzynia biegów oraz podwozie były w nienaruszonym stanie. Nikt nie ukrywał przede mną, że pojazd posiadał niewielkie zarysowania parkingowe. To niesamowite, że można za tak niewielkie pieniądze kupić używane auto, któremu niczego nie brakuje.

 

Wiesława Szczekociny

W Polsce trudno kupić auto używane w przyzwoitym stanie. Dlatego zdecydowałam się zwrócić po pomoc do firmy Auto-Arek. Opinie, jakie mieli znajomi na temat tej firmy na tyle mnie przekonały, że podpisałam zlecenie sprowadzenia auta z Niemiec. No i było warto. Otrzymałam samochód prestiżowej marki BMW , który jest bezwypadkowy nie tylko na papierze. Jego stan nie budzi żadnych zastrzeżeń. Nie boję się wyruszać nawet w długą trasę tym autem.

 

Edward z Wąbrzeźna

Wiele słyszałem o nieuczciwości firm zajmujących się sprowadzaniem samochodów używanych z Niemiec, które podobno ukrywają wady techniczne pojazdów i manipulują wartościami liczników. Bałem się więc trochę kupować używanego samochodu , dopóki nie znajdę wiarygodnych opinii o importerze. Okazało się, że mój kolega współpracował z firmą Auto-Arek i nie miał żadnych zastrzeżeń. Jak się okazało, to był strzał w dziesiątkę! Sprowadzenie auta przebiegło bez żadnych problemów. Ponadto pracownik firmy Auto Arek zatroszczył się o sprawy formalne i celne – wszystko załatwione było ekspresowo. Polecam tę firmę z czystym sumieniem!

Więcej opinii o firmie Auto Arek Łapino znajdziesz klikając w link: Auto Arek opinie