Auto Arek opinie Klientów

Poniżej kilka przykładowych opinii naszych Klientów. Mamy nadzieję, że będą one pomocne przy wyborze importera aut z Niemiec!

auto arek łapino opinie3

Auto Arek Opinia BMW 330d

Stanisław z Katowic

Z firmą Auto Arek miałem okazję współpracować blisko 3 lata temu. Chciałem sprowadzić swoje wymarzone BMW z Niemiec, jednak nie miałem pojęcia, w jaki sposób rozeznać się na niemieckojęzycznych stronach z ofertami sprzedaży. Dlatego postanowiłem zwrócić się po pomoc do Auto Arek. Już na początku przekonali mnie swoją wiedzą i doświadczeniem. Dość szybko znaleźli auto jakiego poszukiwałem od blisko pół roku. Stan techniczny był niemal idealny i do dzisiaj auto służy mi zarówno na dojazdy do pracy, jak i rodzinne wyjazdy weekendowe i wakacyjne. Pan Arek załatwił za mnie wszelkie jakiekolwiek sprawy celne czy formalne. Jak widać – opinie o firmie Auto Arek są zgodne z prawdą. Warto im zaufać.

 

Auto Arek Opinia Audi A4 Avant

Jan z Wrocławia

Kto nie chciałby mieć samochodu prestiżowej niemieckiej marki za niewielkie pieniądze? Osobiście bałem się jednak tego, że działając na własną rękę popełnię jakiś błąd. Jak tu nie paść ofiarą przekrętu, kiedy kupować będę od obcojęzycznego sprzedawcy, o którym nic nie wiem? Z pomocą przyszła mi oferta firmy Auto-Arek Łapino. Opinie, które znalazłem w sieci przekonały mnie, że można im spokojnie zaufać. No i nie zawiodłem się. Sprowadzili dla mnie A4 kombi, które nie miało żadnych wad ukrytych ani widocznych. Do dziś nim jeżdżę i jak dotychczas żadnej usterki. Każdemu mogę polecić Auto Arek Łapino.

 

Auto Arek Opinia Audi A4 2.0 TFSI

Paweł z Piły

Nie miałem bladego pojęcia jak kupić używany samochód z Niemiec. Marzyłem jednak o aucie marki Audi, najlepiej z w wersji SLine. No i marzenia się spełniają. Udałem się na spotkanie do firmy Auto-Arek koło Gdańska i omówiliśmy z Panem Arkiem moje oczekiwania. Pracownicy przyjęli mnie na miejscu bardzo miło i uzyskałem odpowiedź na wszystkie nurtujące mnie pytania. Okazało się, że nie będzie problemu ze znalezieniem Audi dla mnie. Pracownik fimry Auto Arek załatwił dla mnie wszystkie formalności. Do dziś jestem w posiadaniu prestiżowego samochodu, który jak dotąd jest w 100% bezawaryjny.

 

Auto Arek Opinia Mercedes CLS

Maria z Katowic

Nie znam się za bardzo na sprawach technicznych, jednak chciałam jeździć prestiżowym samochodem. Nie miałam funduszy na Mercedesa z salonu, dlatego postanowiłam kupić auto używane. Sięgnęłam do internetu po opinie na temat firm, które mogą mi pomóc. Spodobała mi się oferta firmy Auto Arek Łapino – bezpośredniego importera aut z Niemiec. Nie zawiodłam się ani trochę. Od pierwszej rozmowy spotkałam się z pełnym profesjonalizmem i ogromną wiedzą pracowników. Zostałam kompleksowo obsłużona. Po kilku dniach od podpisania umowy otrzymałam 5 różnych egzemplarzy do wyboru. Pracownicy firmy Auto Arek pomogli mi podjąć decyzję. W moim imieniu kupiono samochód i następnie sprowadzono go do kraju, a ponadto nie musiałam zajmować się opłatami i dokumentacją. Sam Mercedes był w modnym białym i do tego był w idealnym stanie, więc jeżdżę nim do dziś. Szczerze polecam Pana Arka z Auto Arek!

 

Auto Arek Opinia Suzuki SX4

Iza z Siemianowic Śląskich

Szkoda mi było kasy na zakup nowego samochodu, a używane auta krajowe nie były w zbyt dobrej kondycji. Nic dziwnego, każdy przecież widzi, jakie tu są drogi. Dlatego postanowiłam zakupić używane Suzuki z Niemiec. Jak tutaj jednak przeprowadzić taki zakup, kiedy nie znałam języka niemieckiego i nie miałam pojęcia, jak funkcjonuje rynek samochodów w Niemczech. Na szczęście trafiłam do firmy Auto Arek w Łapinie. Namiary na największych dealerów w Niemczech zdecydowały o podpisaniu umowy z firmą Auto Arek. Spotkałam się od początku z fachowym podejściem, wiedzą i życzliwością. A co najważniejsze, samochód który mi zaproponowano był niemal w nienagannym stanie. Jeżdżę nim niedługo, ale jestem w pełni przekonana, że rzeczywiście jest to samochód bezwypadkowy. Mogę każdemu polecić Pana Arka i jego pracowników. Opinie na temat tej firmy w internecie pokrywają się z rzeczywistością!